2D02WGJ0391TCE
MFR.Part #
2D02WGJ0391TCE
JLCPCB Part #
C425332
Description
2 390Ω 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS