4D02WGF1200TCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
4D02WGF1200TCE
JLCPCB Part #
C425313
Package
0402x4
Description
120Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS