4D03WGJ0162T5E
MFR.Part #
4D03WGJ0162T5E
JLCPCB Part #
C425188
Description
1.6kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS