4D03WGJ0912T5E
MFR.Part #
4D03WGJ0912T5E
JLCPCB Part #
C425050
Description
4 62.5mW 8 9.1kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS