WR181WJ0470T4E
MFR.Part #
WR181WJ0470T4E
JLCPCB Part #
C425031
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 47Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS