SI5335B-B11297-GMR
MFR.Part #
SI5335B-B11297-GMR
JLCPCB Part #
C3609552
Package
QFN-24(4x4)
Description
-40℃~+85℃ 1.71V~1.98V、2.25V~2.75V、2.97V~3.63V 200MHz QFN-24(4x4) Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS