CYRF8935A-24LQXC
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CYRF8935A-24LQXC
JLCPCB Part #
C3606634
Package
QFN-24(4x4)
Description
-87dBm 0℃~+70℃ 1.9V~3.6V 13.7mA 18mA 1Mbps 1dBm 2.4GHz ISM SPI QFN-24(4x4) RF Transceiver ICs ROHS