0603WAD4322T5E
MFR.Part #
0603WAD4322T5E
JLCPCB Part #
C423034
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS