0603WAF1305T5E
MFR.Part #
0603WAF1305T5E
JLCPCB Part #
C422992
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS