0603WAF187KT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0603WAF187KT5E
JLCPCB Part #
C422967
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.87Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS