0805W8D1102T5E
MFR.Part #
0805W8D1102T5E
JLCPCB Part #
C422874
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS