0805W8D2001T5E
MFR.Part #
0805W8D2001T5E
JLCPCB Part #
C422855
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS