0805W8F6194T5E
MFR.Part #
0805W8F6194T5E
JLCPCB Part #
C422717
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.19MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS