BAS4002ARPPE6327HTSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BAS4002ARPPE6327HTSA1
JLCPCB Part #
C3589694
Package
SOT-143
Description
-65℃~+150℃ 10uA@40V 200mA 2A 400mV@100mA 40V Single-Phase Rectifier SOT-143 Bridge Rectifiers ROHS