0805W8J012LT5E
MFR.Part #
0805W8J012LT5E
JLCPCB Part #
C422691
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12mΩ 150V Thick Film Resistor ±1500ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS