1206W4F4644T5E
MFR.Part #
1206W4F4644T5E
JLCPCB Part #
C422518
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.64MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS