1206W4F523KT5E
MFR.Part #
1206W4F523KT5E
JLCPCB Part #
C422513
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.23Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS