1206W4J013LT5E
MFR.Part #
1206W4J013LT5E
JLCPCB Part #
C422453
Description
-55℃~+155℃ 13mΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1500ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS