1206W4J0362T5E
MFR.Part #
1206W4J0362T5E
JLCPCB Part #
C422446
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS