1210W2D4702T5E
MFR.Part #
1210W2D4702T5E
JLCPCB Part #
C422431
Description
-55℃~+155℃ 200V 47kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS