1210W2F340JT5E
MFR.Part #
1210W2F340JT5E
JLCPCB Part #
C422321
Description
-55℃~+155℃ 200V 34Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS