1210W2F499KT5E
MFR.Part #
1210W2F499KT5E
JLCPCB Part #
C422284
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.99Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS