TC0350B2212T5E
MFR.Part #
TC0350B2212T5E
JLCPCB Part #
C415115
Description
-55℃~+155℃ 167mW 22.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS