HP05W3J0682T5E
MFR.Part #
HP05W3J0682T5E
JLCPCB Part #
C414962
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS