HP06W2J0154T5E
MFR.Part #
HP06W2J0154T5E
JLCPCB Part #
C414922
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS