HQ03W5F2000T5E
MFR.Part #
HQ03W5F2000T5E
JLCPCB Part #
C414851
Description
-55℃~+155℃ 200mW 200Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS