HV05W8J0205T5E
MFR.Part #
HV05W8J0205T5E
JLCPCB Part #
C414814
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2MΩ 400V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS