HV06W4J0155T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HV06W4J0155T5E
JLCPCB Part #
C414763
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS