HV06W4J0914T5E
MFR.Part #
HV06W4J0914T5E
JLCPCB Part #
C414753
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS