TPL710F28-FR
Extended
Manufacturer
3PEAK
MFR.Part #
TPL710F28-FR
JLCPCB Part #
C39693082
Package
DFN-4(1x1)
Description
-40℃~+125℃ 1.4uA 2.8V 200mA 6V 90uVrms Fixed Over Current Protection、Thermal shutdown、Enable control、Input under-voltage protection、Output discharge、Built-in soft start Positive DFN-4(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS