0402WGD2200TCE
MFR.Part #
0402WGD2200TCE
JLCPCB Part #
C407744
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS