0402WGF634JTCE
MFR.Part #
0402WGF634JTCE
JLCPCB Part #
C407670
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS