0402WGF8664TCE
MFR.Part #
0402WGF8664TCE
JLCPCB Part #
C407659
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.66MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS