0603WAD8202T5E
MFR.Part #
0603WAD8202T5E
JLCPCB Part #
C407560
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS