0603WAD9311T5E
MFR.Part #
0603WAD9311T5E
JLCPCB Part #
C407554
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.31kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS