0603WAF1105T5E
MFR.Part #
0603WAF1105T5E
JLCPCB Part #
C407550
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS