0603WAF432KT5E
MFR.Part #
0603WAF432KT5E
JLCPCB Part #
C407521
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.32Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS