0603WAF665KT5E
MFR.Part #
0603WAF665KT5E
JLCPCB Part #
C407512
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS