0603WAJ030LT5E
MFR.Part #
0603WAJ030LT5E
JLCPCB Part #
C407492
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30mΩ 75V Thick Film Resistor ±1500ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS