0603WAJ047LT5E
MFR.Part #
0603WAJ047LT5E
JLCPCB Part #
C407487
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47mΩ 75V Thick Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS