0603WAJ068LT5E
MFR.Part #
0603WAJ068LT5E
JLCPCB Part #
C407481
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68mΩ 75V Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS