0805W8F6204T5E
MFR.Part #
0805W8F6204T5E
JLCPCB Part #
C407384
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS