0805W8J0336T5E
MFR.Part #
0805W8J0336T5E
JLCPCB Part #
C407361
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS