1206W4F1825T5E
MFR.Part #
1206W4F1825T5E
JLCPCB Part #
C407297
Description
-55℃~+155℃ 18.2MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS