1206W4F3921T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1206W4F3921T5E
JLCPCB Part #
C407270
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS