1206W4J016LT5E
MFR.Part #
1206W4J016LT5E
JLCPCB Part #
C407237
Description
-55℃~+155℃ 16mΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS