1210W2D2003T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1210W2D2003T5E
JLCPCB Part #
C407227
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS