1210W2F6801T5E
MFR.Part #
1210W2F6801T5E
JLCPCB Part #
C407172
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS