1210W2F8660T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1210W2F8660T5E
JLCPCB Part #
C407165
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS