1210W2J022LT5E
MFR.Part #
1210W2J022LT5E
JLCPCB Part #
C407154
Description
-55℃~+155℃ 200V 22mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS